Kompetencje

Jako rodzina sadownicza zajmująca się uprawą owoców od wielu pokoleń, możemy się pochwalić dużym doświadczeniem. Prawie 100 lat uprawy owoców zaszczepiło w nas miłość do sadownictwa, ale i świadomość, że jest to obszar wymagający i kapryśny. Powodzenie upraw sadowniczych uzależnione jest od wielu czynników: klimatycznych, logistycznych, a ostatnio coraz bardziej, także geopolitycznych i społecznych. Monitorujemy występujące trendy, aktualizujemy naszą wiedzę, ale jednocześnie dbamy także, by nasze gospodarstwo było tradycyjne w zakresie sposobu produkcji owoców.

We wrześniu 2018 r. nasze gospodarstwo zostało docenione i uzyskało prawo do posługiwania się znakiem BEZPOŚREDNIO OD POLSKIEGO ROLNIKA, przyznawane gospodarstwom racjonalnie uprawiającym swoje produkty rolne.

Od stycznia 2019 r. nasze gospodarstwo zostało członkiem elitarnej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze oraz Culinary Heritage Europe, do której należą producenci wytwarzający produkty wysokiej klasy. Możemy wykorzystywać logo sieci w sprzedaży naszych jabłek, gruszek oraz porzeczek.

logo 2400px             Logo Sieci